Działdowo.pl | Internetowy serwis informacyjny miasta Działdowa

Poniedziałek, 13.07.2020r.

Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

Powrót powrót

Przyjdź i pokibicuj młodym koszykarzom – Działdowo Basket Cup 2020

Przyjdź i pokibicuj młodym koszykarzom - Działdowo Basket Cup 2020

Zespół Szkół nr 2 w Działdowie i UKS Sokół Działdowo serdecznie zapraszają na IV Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców Rocznik 2005 i 2006 Działdowo Basket Cup 2020. Zawody odbędą się w dniach 14-16 lutego.

Zmagania turniejowe odbędą się w dwóch salach sportowych ZS nr 2 i SP nr 1. Spotkania rozpoczną się w piątek rano i potrwają do niedzieli. Zakończenie planowane jest w niedzielę na godz. 15.00 w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Działdowie.

W turnieju dziewcząt rocznika 2005 zagrają: UKS Sokół Działdowo, UKS Trójka Ełk, UKS Basket 47 Białystok, UKS Jedynka Nidzica, UKS Jedynka Łapy, UKS 4 Łomża.

Natomiast w turnieju dziewcząt rocznika 2006 zagrają: BMKS MOS Katowice, UKS Sokół Działdowo, KKS Olsztyn, UKS Basket 47 Białystok, GTK Arka Gdynia, UKS Trójka Działdowo, UKS Dwójka Nidzica, UKS Orkan Zambrów.

W zmaganiach chłopców rocznika 2006 udział wezmą zespoły: UKS Sokół Działdowo, UKS Jedynka Łapy, UKS Nenufar 5 Ełk, SPK Białystok, Twarde Pierniki Toruń, MTS Basket Kwidzyn.

Piątek 14.02.
Hala Sportowa SP Nr 1 Działdowo ul. Jagiełly 33
12.00 – DZ06 – Gr.A – UKS Basket 47 Białystok – KKS Olsztyn
13.00 – DZ05 – UKS Trójka Ełk – UKS Basket 47 Białystok
14.00 – DZ06 – Gr.B – GTK Arka Gdynia – UKS Orkan Zambrów
15.00 – DZ06 – Gr.A – KKS Olsztyn – MKS MOS Katowice
16.00 – DZ05 – UKS Basket 47 Białystok – UKS 4 Łomża
17.00 – DZ06 – Gr.B – UKS Trójka Działdowo – GTK Arka Gdynia
18.00 – DZ06 – Gr.B – UKS Orkan Zambrów – UKS Dwójka Nidzica
19.00 – CH06 – Twarde Pierniki Toruń – UKS Nenufar 5 Ełk

Hala Sportowa ZS Nr 2 Działdowo ul. Polna 11
10.00 – DZ06 – Gr.A – MKS MOS Katowice – UKS Sokół Działdowo
11.00 – DZ05 – UKS Sokół Działdowo – UKS Jedynka Nidzica
12.00 – DZ06 – Gr.B – UKS Trójka Działdowo – UKS Dwójka Nidzica
13.00 – CH06 – Twarde Pierniki Toruń – UKS Sokół Działdowo
14.00 – CH06 – UKS Nenufar 5 Ełk – MTS Basket Kwidzyn
15.00 – DZ05 – UKS Jedynka Łapy – UKS Sokół Działdowo
16.00 – CH06 – SPK Białystok – UKS Jedynka Łapy
17.00 – DZ06 – Gr.A – UKS Sokół Działdowo – UKS Basket 47 Białystok
18.00 – DZ05 – UKS Jedynka Nidzica – UKS Jedynka Łapy
19.00 – CH06 – UKS Sokół Działdowo – UKS Jedynka Łapy
20.00 – CH06 – MTS Basket Kwidzyn – SPK Białystok

Sobota 15.02.
Hala Sportowa SP Nr 1 Działdowo ul. Jagiełly 33

09.00 – DZ06 – Gr.B – UKS Trójka Działdowo – UKS Orkan Zambrów
10.00 – DZ06 – Gr.B – UKS Dwójka Nidzica – GTK Arka Gdynia
11.00 – DZ05 – UKS Jedynka Łapy – UKS 4 Łomża
12.00 – DZ06 – Gr.A – MKS MOS Katowice – UKS Basket 47 Białystok
13.00 – CH06 – Twarde Pierniki Toruń – MTS Basket Kwidzyn
14.00 – CH06 – UKS Jedynka Łapy – UKS Nenufar 5 Ełk
15.00 – DZ06 – B3-A4
16.00 – DZ06 – A1-B2 półfinał nr.1
17.00 – DZ06 – B1-A2 półfinał nr.2
18.00 – CH06 – UKS Nenufar 5 Ełk – SPK Białystok
Hala Sportowa ZS Nr 2 Działdowo ul. Polna 11
09.00 – CH06 – UKS Sokół Działdowo – MTS Basket Kwidzyn
10.00 – DZ05 – UKS Jedynka Nidzica – UKS Trójka Ełk
11.00 – CH06 – SPK Białystok – UKS Sokół Działdowo
12.00 – DZ06 – Gr.A – UKS Sokół Działdowo – KKS Olsztyn
13.00 – DZ05 – UKS Basket 47 Białystok – UKS Sokół Działdowo
14.00 – DZ05 – UKS 4 Łomża – UKS Jedynka Nidzica
15.00 – DZ06 – A3-B4
16.00 – DZ05 – UKS Sokół Działdowo – UKS Trójka Ełk
17.00 – DZ05 – UKS Jedynka Łapy – UKS Basket 47 Białystok
18.00 – CH06 – UKS Jedynka Łapy – Twarde Pierniki Toruń


Niedziela 16.02.
Hala Sportowa SP Nr 1 Działdowo ul. Jagiełly 33

09.00 – DZ05 – UKS Basket 47 Białystok – UKS Jedynka Nidzica
10.00 – DZ06 – mecz o 7-8 m. Przegrani A3-B4 i B3-A4
11.00 – DZ06 – mecz o 5-6m. Wygrani A3-B4 i B3-A4
12.00 – DZ06 – mecz o 3-4 m. Przegrani A1-B2 i B1-A2
13.00 – CH06 – SPK Białystok – Twarde Pierniki Toruń

Hala Sportowa ZS Nr 2 Działdowo ul. Polna 11
09.00 – DZ05 – UKS Trójka Ełk – UKS Jedynka Łapy
10.00 – DZ05 – UKS Sokół Działdowo – UKS 4 Łomża
11.00 – CH06 – UKS Jedynka Łapy – MTS Basket Kwidzyn
12.00 – CH06 – UKS Nenufar 5 Ełk – UKS Sokół Działdowo
13.00 – DZ05 – UKS 4 Łomża – UKS Trójka Ełk
14.00 – DZ06 – mecz o 1-2 m. Wygrani A1-B2 i B1-A2
15.00 – Uroczyste zakończenie turnieju


DZ05 – Dziewczęta rocznik 2005
DZ06 – Dziewczęta rocznik 2006
CH06 – Chłopcy rocznik 2006

Dodał: Karol Wrombel

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close