Kalendarz wydarzeń
Nie daj się oszukać. Jakie zagrożenia czyhają na nas w sieci

Grzegorz Mrowiński, burmistrz Działdowa serdecznie zaprasza seniorów oraz wszystkich mieszkańców miasta na otwarte spotkanie edukacyjne „Zagrożenia w sieci. Jak bezpiecznie korzystać z Internetu, telefonu i codziennych usług?”
Spotkanie odbędzie się 23 czerwca (wtorek) o godz. 11.00 w sali Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Polnej 11A. W programie „Smartfon bez tajemnic. Jak bezpiecznie korzystać z technologii?”, wykład wygłosi Wojciech Mendalka (Just-GSM). Podkom. Justyna Nowicka, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie będzie przestrzegać przed „Oszustwami internetowymi i tradycyjnymi. Jak chronić siebie i swoich bliskich przed wyłudzeniami? Żaneta Buczyło z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Działdowie opowie o „Zdrowiu bez pułapek. Reklamy, suplementy i bezpieczne wybory konsumenckie”. Kawę, herbatę i słodki poczęstunek dla każdego gościa przygotuje Spółdzielnia Socjalna „Każdy Jest Ważny”. Wstęp wolny. Przyjdź, dowiedz się więcej i zadbaj o swoje bezpieczeństwo.
(Na zdjęciu głównym plakat informujący o otwartym spotkaniu edukacyjnym o bezpieczeństwie w Internecie i o bezpiecznych wyborach konsumenckich)





























