Działdowo.pl | Internetowy serwis informacyjny miasta Działdowa

Niedziela, 07.03.2021r.

Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty

Powrót powrót

Kolęda w kościele – spotkania duszpasterskie, inne niż zwykle

Kolęda w kościele - spotkania duszpasterskie, inne niż zwykle

Od niedzieli 21 lutego w kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, a od poniedziałku 22 lutego w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, rozpoczną się wizyty duszpasterskie dla wiernych, ale w zmienionej formie. Natomiast w kościele pw. Św. Wojciecha kolęda odbędzie się po Wielkanocy. 

Msze Święte okolicznościowe wraz z błogosławieństwem i zawierzeniem Panu Bogu rodzin tych dwóch parafii odbędą się w okresie wielkopostnym w ramach wizyty duszpasterskiej, popularnie nazywanej kolędą. Spotkamy się więc w naszych kościołach (oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego). W wyznaczonym dniu i o wyznaczonej godzinie (harmonogram poniżej), wierni (mieszkańcy poszczególnych ulic) przyjdą do kościoła na wspólną modlitwę i spotkanie duszpasterskie.

mcz

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

22 lutego (poniedziałek) godz. 18.30 – ulice: Letnia, Żwirki i Wigury, Legionów Polskich
23 lutego (wtorek) godz. 18.30 – ul. Lidzbarska
24 lutego (środa) godz. 18.30 – ulice: Traugutta, Paderewskiego, Reymonta, Sikorskiego, Lotników, 11-Listopada,
25 lutego (czwartek) godz. 18.30 – wybudowania od strony ul. Lidzbarskiej do ul. Granicznej, Rudolfowo
27 lutego (sobota) godz. 16.00 – Pierławka Duża, Pierławka Mała i wybudowania, wyb. przy szosie do Lidzbarka
27lutego (sobota) godz. 18.30 – ul. Polna
1 marca (poniedziałek) godz. 18.30 – ulice: Pszeniczna, Jęczmienna, Chabrowa, Łubinowa, Gryczana, Chmielna,
2 marca (wtorek) godz. 18.30 – ulice: Rzepakowa, Dożynkowa, Lniana, Owsiana, Żytnia
3 marca (środa) godz. 18.30 – ulice: Kąkolowa, Makowa, Rumiankowa, Konwaliowa, Sienkiewicza,
4 marca (czwartek) godz. 18.30 – ulice: Żeromskiego, Powstańców Wielkopolskich, Wyspiańskiego i Gałczyńskiego
6 marca (sobota) godz. 16.00 – Wysoka
6 marca (sobota) godz. 18.30 – ulice: Brzechwy, Tuwima, Kajki, Krasickiego, Spokojna
8 marca (poniedziałek) godz. 18.30 – ulice: Zielona, Południowa i Boczna, Mrongowiusza
9 marca (wtorek) godz. 18.30 – ulice: Prusa, Reja, Broniewskiego
10 marca (środa) godz. 18.30 – ulice: Klonowa, Różana i Tulipanowa
11 marca (czwartek) godz. 18.30 – ulice: Lipowa, Brzozowa, Miodowa
13 marca (sobota) godz. 16.00 – Kurki
13 marca (sobota) godz. 18.30 – ul. Księżodworska
15 marca (poniedziałek) godz. 18.30 – ul. Kolejowa
16 marca (wtorek) godz. 18.30 – ul. Kochanowskiego
17 marca (środa) godz. 18.30 – ul. Łąkowa
18 marca (czwartek) godz. 18.30 – ul. Dąbrowskiej, Zbożowa, Małłka, Rzemieślnicza
20.03.2021 (sobota) godz. 16.00 – Księży Dwór
20 marca (sobota) godz. 18.30 – Pl. Mickiewicza, ulice: Zamkowa, Jagiełły, Osiedleńcza, Ogrodowa
22 marca (poniedziałek) godz. 18.30 – ulice: Boya-Żeleńskiego, Plac 1-go Maja, Wolności, Mławska, Średnia, Poprzeczna, Młyńska, Górna, Bielnikowa, Piwna, Strumykowa, Mazurska, Wellengera, Słowackiego, Waryńskiego, Krótka, Tylna, Cicha, Plac Biedrawy
23 marca (wtorek) godz. 18.30 – ulice: Pocztowa i Hallera
24 marca (środa) godz. 18.30 – ul. Męczenników
25 marca (czwartek) godz. 18.30 – ulice: Grunwaldzka, Katarzyny, Kościuszki
27 marca (sobota) godz. 16.00 – ulice: Zakrzewo, Rywociny, Bursz
27 marca (sobota) godz. 18.30 – ul. Raginisa
29 marca (poniedziałek) godz. 18.30 – ul. Pileckiego
30 marca (wtorek) godz. 18.30 – ul. Skłodowskiej

Parafia świętej Katarzyny Aleksandryjskiej błogosławionych abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego i bp. Leona Wetmańskiego

Plan wizyt duszpasterskich na najbliższe dni:
21 lutego (niedziela) godz. 13.00 – ul. Leśna 9
22 lutego (poniedziałek) godz. 18.00 – ul. Matejki i Aleja Św. Katarzyny
23 lutego (wtorek) godz. 18.00 – ulice: Piaskowa i Witta Stwosza
24 lutego (środa) godz. 18.00 – ul. Leśna – domy jednorodzinne
25 lutego (czwartek) godz. 18.00 – ulice: Grottgera, Fałata i Cybisa
26 lutego (piątek) godz. 18.00 – ul. Leśna 9A i Leśna 13B
27 lutego (sobota) godz. 10.00 – Malinowo wybudowania i ul. przy szkole
27 lutego (sobota) godz. 16.00 – ulice: Zuchowa, Szmaragdowa, Bursztynowa, Szafirowa, Rubinowa i Koralowa
1 marca (poniedziałek) godz. 18.00 – ulice: Czyżewskiego i Pronaszko

2 marca (wtorek), godz. 18.00 – ulice: Leśna 3 B i Rydygiera 11, Witkiewicza, Gierymskiego, Makowskiego i Boznańskiej
3 marca (środa), godz. 18.00 – ulice: Słowikowa, ZMW WICI i Drzymały
4 marca (czwartek), godz. 18.00 – ulica Malewskiej 1
5 marca (piątek), godz. 18.00 – ulica Lentza
6 marca (sobota), godz. 16.00 – ulice: Leśna 15, Leśna 15A, Świerkowa 14 i Świerkowa16
7 marca (niedziela), godz. 13.00 – ulice: Dębowa 5 i Dębowa 7
8 marca (poniedziałek), godz. 18.00 – ulice: Modrzewiowa i Biedrawiny 4
9 marca (wtorek), godz. 18.00 – ulica Biedrawiny 6
10 marca (środa), godz. 18.00 – ulice: Leśna 11A i Rydygiera 3
11 marca (czwartek), godz. 18.00 – ulice: Rydygiera 5, Sosnowa, Dębowa – domy jednorodzinne i Orłowskiego
12 marca (piątek), godz. 18.00 – ulica Dębowa 3
13 marca (sobota) godz. 16.00 – ulice: Leśna 7, Leśna 7 A i Leśna 7B
14 marca (niedziela), godz. 13 – ulice: Leśna 11 B i Leśna 11 C

Dodał: Karol Wrombel

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close