Działdowo.pl | Internetowy serwis informacyjny miasta Działdowa

Poniedziałek, 20.07.2026r.

Imieniny: Czesława, Hieronima, Małgorzaty

Powrót powrót

679 Urodziny Miasta – na początek disco-polo

na scenie, występuje, podczas Urodzin Działdowa, zespół Piękni i Młodzi Magdalena Narożna i publiczność

Na początek w rytmie disco-polo świętowaliśmy 679 Urodziny Działdowa. Występy i moc innych atrakcji,  przyciągnęły prawdziwe tłumy.  

Urodziny wystartowały w piątek 11 sierpnia (teren przyległy do boisk sportowych przy ul. Świerkowej). Dzieci zabawiały „Wesołe Nutki”. Publiczność doskonale bawiła się przy występie wokalistki RoxyOk i grupy DiscoBoys. Gwiazdą tego wieczoru byli „Piękni i Młodzi – Magdalena Narożna”, czyli prawdziwa muzyczna petarda. A wcześniej na scenie zaprezentowali się piłkarze drużyny MKS Działdowo, która w tym sezonie gra w klasie okręgowej. Imprezę prowadziły Ewelina Szambora i Natalia Świniarska. Podczas imprezy prowadzona była zbiórka dla Gabrysia, na pokrycie kosztów zakupu protez nóg i rehabilitacji. Pierwszego dnia zbiórki udało się zebrać 726,02 zł i jeden Euro Cent.

Można było także zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. Zachęcały do tego panie z DKMS. W sobotę i w niedzielę również będzie można się zarejestrować.

Przeczytaj, co będzie się jeszcze działo podczas Dni Działdowa >>>

(Na zdjęciu głównym, na scenie, występuje, podczas Urodzin Działdowa, zespół Piękni i Młodzi Magdalena Narożna i publiczność)

(Galeria zawiera 179 zdjęć z koncertowych Dni Działdowa. Na plenerowej scenie występują artyści, prezentują się zawodnicy MKS Działdowo. Na kolejnych zdjęciach widać publiczność, wesołe miasteczko. Zdjęcia są wykonane za dnia i po zmroku)

Dodał: Karol Wrombel Zdjęcia: Karol Wrombel

Poprzedni artykuł Następny artykuł