Kalendarz wydarzeń
Trzej mężczyźni poszukiwani przez sąd trafili w ręce policji

W miniony weekend policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Zatrzymani z policyjnych cel trafią do cel więziennych, gdzie odbędą zasądzone kary pozbawienia wolności.
Tylko w sobotę (13 września) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez sąd. Pierwszy z mężczyzn 25. letni mieszkaniec Działdowa został zatrzymany w mieście. Sąd wydał na mężczyznę nakaz zatrzymania i doprowadzenia do najbliższej jednostki penitencjarnej celem odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.
Następnie patrol prewencji w Działdowie zatrzymał miejscowego 32. latka, który ma do odbycia karę 25 dni pozbawienia wolności za nieuiszczoną grzywnę. Zatrzymany trafił do policyjnej celi.
Z kolei 48. latek z Działdowa spędzi w areszcie 120 dni. Mężczyzna został zatrzymany przez policyjny patrol w Działdowie. Trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych w Komendzie Powiatowej Policji w Działdowie. Mężczyzna odpowie za niealimentację.
Cała trójka zostanie odkonwojowana do aresztu, gdzie odbędzie zasądzone kary pozbawienia wolności.
(na zdjęciu mężczyzna w kajdankach)





![Zaglądamy do Działdowa [film] Baner reklamowy zostań filmu zaglądamy do Działdowa](https://www.dzialdowo.pl/wp-content/uploads/2018/10/zagladamy-do-działdowa.png)























