Kalendarz wydarzeń
Przekroczył prędkość, stracił prawo jazdy

Działdowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50km/h w stosunku do dozwolonej i stracił prawo jazdy.
W czwartek (7 października) na terenie gminy Rybno policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego vw T-6. Kierujący pojazdem, 42-latek, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym z ograniczeniem prędkości do 40km/h o 51km/h. Mieszkańca Lidzbarka policjanci ukarali mandatem karnym i zatrzymali mu elektronicznie prawo jazdy.
Teraz właściwy miejscowo starosta wyda wobec mężczyzny decyzję administracyjną o zakazie prowadzenia przez niego pojazdów na najbliższe 3 miesiące.
(KPP Działdowo)
(Zdjęcie przedstawia sygnalizator świetlny policyjny)





![Zaglądamy do Działdowa [film] Baner reklamowy zostań filmu zaglądamy do Działdowa](https://www.dzialdowo.pl/wp-content/uploads/2018/10/zagladamy-do-działdowa.png)























