Kalendarz wydarzeń
Paweł Stawiński, nauczyciel PSM w Działdowie w Silver TV

Paweł Stawiński to mławski muzyk, wokalista i pianista, absolwent PSM w Mławie oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku, nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Arno Kanta w Działdowie.
Przed szeroką publicznością debiutował w programie X Factor, a potem w „Mam Talent”. Jego występ właśnie w tym ostatnim programie zyskał mu ogromne uznanie zarówno jurorów jak i publiczności, a decyzją produkcji programu uznany został za jeden z najlepszych występów wszystkich dotychczasowych edycji programu.
Przypomnijmy też, że Krystian Leśnik, uczeń Pawła Stawińskiego został zwycięzcą programu „Mam Talent”. Finał programu odbył się 18 maja 2025.
Posłuchaj wywiadu z Pawłem Stawińskim i Polą Stawińską, równie utalentowaną i wielokrotnie nagradzaną młodą wokalistką i instrumentalistką w Silver TV. W wywiadzie pan Paweł wraz z córką, opowiada o wspólnych poczynaniach muzycznych, pasjach oraz artystycznych planach na przyszłość.
(Na zdjęciu głównym kadr z wywiadu Pawła Stawińskiego i Poli Stawińskiej w Silvet TV)





![Zaglądamy do Działdowa [film] Baner reklamowy zostań filmu zaglądamy do Działdowa](https://www.dzialdowo.pl/wp-content/uploads/2018/10/zagladamy-do-działdowa.png)























