Ogłoszenia

Praca Przez Internet - Zarobek Bez Inwestycji
06.07.2016
Praca

Praca Przez Internet - Zarobek Bez Inwestycji

Zarabiaj w domu przy komputerze.

Wykonywanie prostych zadań przez komputer, internet.

Możesz zarabiać z dnia na dzień coraz więcej, to działa jak kula śniegowa.

Zajęcia nie wymagające żadnych specjalnych umiejętności.

Wymagany komputer oraz stały dostęp do internetu.

Napisz, a prześlę ofertą współpracy:

 

Kontakt:

 

familodlaciebe@gmail.com

telefon: 777777777
Wata elewacyjna
06.07.2016
Pozostałe

Wata elewacyjna

Sprzedam tanio watę elewacyjną firmy Isoroc - Isofas, która została po budowie. Stan nienaruszony, oryginalnie zapakowane o grubości 50 mm - 38 paczek, 100 mm - 33 paczki, 120 mm - 18 paczek. Odbiór własny.

telefon: 501683842
MARIPOSA SKLEP DZIECIĘCY
06.07.2016
Dla dzieci

MARIPOSA SKLEP DZIECIĘCY

Już w sierpniu zapraszamy do sklepu z ubraniami dla dzieci firmy Mayoral. Oferujemy rozmiarówkę do 164cm. W naszym sklepie znajdą Państwo przepiękne wzornictwo prosto z Hiszpanii.

Zapraszamy pod adres:

 

MARIPOSA

UL.KATARZYNY 18/1A DZIAŁDOWO

telefon: 604175637
Poszukuje pracy
06.07.2016
Praca

Poszukuje pracy

Poszukuję pracy lub stażu na produkcji w ogrodnictwie,sądownictwie,przy zbiorach,posprzątam biuro,hotel,restaurację,dom,pomoc w kuchni,

posiadam grupę lekkiego stopnia niepełnosprawności.

telefon: 660087285
Zawiozę do ślubu - Mercedes C-klasa - 260zł
05.07.2016
Pozostałe

Zawiozę do ślubu - Mercedes C-klasa - 260zł

Witam serdecznie,

Mam do zaoferowania pełną i kompleksową usługę transportu do ślubu (bądź też na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe) samochodem Mercedes klasy C. Auto może być udekorowane tak jak na zdjęciach poniżej bądź też może być przystrojone przez osobę zamawiającą.

 

Standardowa cena za wynajem na terenie powiatu licząca w sumie nie dłużej niż 4 godziny to 260 zł. Powyżej tego czasu oraz poza powiatem ceny ustalane są indywidualnie.

 

Więcej zdjęć: https://drive.google.com/open?id=0B7mBPtfBnwaYQWpLUTZ4R0tORmc

 

Więcej informacji pod nr telefonu 886 325 573.

telefon: 886325573
Zlecę koszenie działki
05.07.2016
Praca

Zlecę koszenie działki

Zlecę koszenie działki na os Księżodworska w Dz-wie. tel: 602-280-306

telefon: 602-280-306
Opieka Seniorów w Wolfenbuettel - lekka oferta 1200 euro :)
05.07.2016
Praca

Opieka Seniorów w Wolfenbuettel - lekka oferta 1200 euro :)

Jeśli szukasz uczciwej i wypłacalnej firmy, która będzie o Ciebie dbać, dołącz do grona pracowników Winckler Personal. Nam zależy na Twoim zadowoleniu, dlatego staramy się jak najdokładniej sprawdzać oferty, które Ci proponujemy. Nie zwodzimy złudnymi zarobkami, gdyż obustronne zaufanie to dla nas podstawa.

Dziś chcielibyśmy zaproponować Ci poniższą ofertę pracy:

 

Opieka Seniorów w Wolfenbuettel - lekka oferta 1200 euro :)

 

Opis stanowiska:

 

Zachęcamy do aplikowania na NASZĄ SPRAWDZONĄ ofertę w 38302 Wolfenbüttel. Do opieki jest tu 93-letni Pan Heini i 88 letnia Małżonka. Państwo cierpią na początki demencji i cukrzycę. Dotychczas potrzebowali tylko doraźnej pomocy syna, ale rodzina nie może poświęcać tyle czasu rodzicom i zdecydowała się na opiekę stałą. Przychodzą pielęgniarki by robić zastrzyki insuliny. Pan porusza się przy pomocy balkonika, a Pani samodzielnie. Potrzebują wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Mieszkają w domu z ogrodem na wsi. Jest dostęp do internetu telefonu i TV. Zakupy są robione wspólnie z rodziną ze względu na odległość od sklepów. Zachęcamy do aplikacji, rodzina jest sympatyczna i na wysokim poziomie, w grę wchodzi głównie pomoc domowa i towarzyszenie, przypominanie o codziennych czynnościach. Wynagrodzenie 1200 euro, termin ok. 24.07.2016 Termin do uzgodnienia. Nasza opiekunka wprowadzi nową osobę w obowiązki.

 

 

OBOWIĄZKI

? Pomoc przy wstawaniu, ubieraniu, toalecie i higienie ciała;

? Pomoc w prowadzeniu domu, robieniu zakupów, gotowaniu;

? Wspólne spędzanie czasu, rozmowy, towarzystwo.

 

 

WYMAGANIA

Co jest dla nas ważne?

? Znasz język niemiecki komunikatywnie lub dobrze i nie boisz się rozmawiać.

? Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi.

? Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować.

? Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.

? Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.

? Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące.

? Masz prawo jazdy i doświadczenie w jeździe samochodem.

 

 

OFERUJEMY

Co proponujemy?

? Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu.

? Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.

? Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.

? Otrzymasz wynagrodzenie  podstawowe w granicach 1200 Euro, w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie * + 160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem * + 50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)

 

 

KONTAKT Z BIUREM:

Skontaktuj się z nami!

 

Możesz zgłosić się poprzez formularz w linku poniżej:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0be67788c9294541bb76e1b29bf4c9cf

 

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Zadzwoń: Opieka seniorów ? Niemcy, tel.: (22) 631 11 10

Inżynieria, przemysł i produkcja ? Niemcy, tel.: (22) 631 11 70

Rekrutacje stałe ? Polska, tel. (22) 652 27 72

Napisz E-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

 

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

 

telefon: 22 631 11 10
Opieka Seniora w Alfter/ Niemcy. Wakacyjna oferta od zaraz!!!
04.07.2016
Praca

Opieka Seniora w Alfter/ Niemcy. Wakacyjna oferta od zaraz!!!

Winckler Personal już od 4 lat wspiera rekrutacje pracowników zarówno na terenie Polski, jaki i krajów niemieckojęzycznych. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim dbałość  i troska o każdą zatrudnioną osobę. Oferujemy jedynie przejrzyste i sprawdzone oferty pracy. Przychodząc do nas - zostajesz na dłużej. W naszej firmie liczysz się Ty i Twoje potrzeby!

 

 

Opieka Seniora w Alfter/ Niemcy. Wakacyjna oferta od zaraz!!!

 

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Alfter

TERMIN ROZPOCZĘCIA: od zaraz

 

Poszukujemy opiekuna/opiekunki z dobrą znajomxością jęz. niemieckiego (warunek konieczny) do starszego małżeństwa mieszkającego w małej, ale bardzo malowniczej miejscowości koło Bonn. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie z łazienką oraz internetem. Do opieki jest Senior (93 lata/ Wzrost 180/ Waga ok 60 kg.), który korzysta z mechanicznego balkonika, będzie wymagał asekuracji/ wsparcia podczas chodzenia oraz pomocy w toalecie. Do dyspozycji Seniora jest również wózek inwalidzki. Podopieczny jest po operacji stawu biodrowego. Obecnie przechodzi rehabilitację (2 x w tygodniu), aby dojść do lepszej sprawności ruchowej. Cierpi na raka prostaty, nie trzyma moczu, zakładane są mu wkładki/ pampersy. Zazwyczaj przesypia noce. Trzy razy w tyg. przychodzi Pani pielęgniarka. Senior mieszka z żoną. Kobieta porusza się za pomocą balkonika i chce być odciążona w codziennych czynnościach. Bardzo fajne, sprawdzone zlecenie. Osoba opiekująca się seniorami musi posiadać czynne prawo jazdy, za które przyznajemy dodatkowy bonus w wysokości 50 Euro.

 

 

Co jest dla nas ważne?

 

?Znasz język niemiecki w stopniu dobrym i nie boisz się rozmawiać.?Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi. ?Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować. ?Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.?Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.?Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące i możesz zostać również na okres świąteczny.?Byłoby też świetnie, gdybyś miał/miała prawo jazdy.

 

 

Co proponujemy???*

 

Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu. 

?* Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.

?* Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.

?* Otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 900 do 1300 Euro oraz premię świąteczną (50 Euro za dzień świąteczny), ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z naszych bonusów: * +50 Euro za pracę w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie * +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem * +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)

*Podsumowując u nas zawsze masz możliwość wyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach. Dajemy Ci możliwość zarobienia od 50? nawet do 410 ? na zleceniu, nie wliczając wynagrodzenia podstawowego, które stanowi Twój stały miesięczny dochód.

 

 

Skontaktuj się z nami

 

Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu. Możesz zgłosić się poprzez formularz w linku poniżej:?

 

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d41641614de54e3b9efd98ef43d35d31??Zadzwoń do Nas - Opieka seniorów w Niemczech: (22) 631 11 55 ??Inżynieria, przemysł i produkcja ? Niemcy, tel.: (22) 631 11 70?Rekrutacje stałe ? Polska, tel. (22) 652 27 72??Napisz E-mail: opieka@wincklerpersonal.pl??Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.

?Nasze biuro mieści się w 00-105 Warszawa, ul. Twarda 18.

?Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl?

telefon: 22 631 11 55
Ogrodzenia, płoty
04.07.2016
Praca

Ogrodzenia, płoty

Wykonuję ogrodzenia, płoty, podmurówki, siatka, panele ogrodzeniowe itp. tel. 515985426

telefon: 515985426
Zadłużona Spółka Straszą 299 ? Kontrole z UKS ?
03.07.2016
Pozostałe

Zadłużona Spółka Straszą 299 ? Kontrole z UKS ?

Skupujemy Zadłużone Spółki - Sprzedajemy Spółki Czyste i bez obrotów , Zakładamy Spółki pomagamy w wyborze działalności gospodarczej w zależności od potrzeb , jesteś zastraszany przez różnych pseudo windykatorów ? pomagamy zastraszanym z artykułu 299 ksh , kupujemy podmioty gospodarcze w trakcie kontroli z US UKS ZUS PIP PIH , z brakami w dokumentacji , zagubioną księgowością www.KancelariaPomocy.pl biuro@KancelariaPomocy.pl mobile: 608-124-127

telefon: 608124127

Wyswietlane wyniki od 51 do 60 z 69

< Poprzednia

1

2

3

4

5

6

7

Nastepna >