07.02.2018 09:18 Wiek: 108 days
Kategoria: Kultura

Jak bawiliśmy się w czasie ferii w MDK


Ferie rozpoczęliśmy balem karnawałowym. Dzieci ubrane w przepiękne, różnorodne kostiumy tańczyły, uczestniczyły w konkursach i zabawach poprowadzonych przez instruktorki MDK. Serdeczne podziękowanie dla Huga - Artura Makarewicza za ciekawy i bogaty zestaw muzyki do naszej imprezy!

 

W pierwszym tygodniu ferii codziennie odbywały się zajęcia plastyczne i taneczne dla dzieci i młodzieży. W czwartek odwiedziło nas Kino Objazdowe, przez cały dzień wyświetlane były filmy, i dla dzieci, i dla dorosłych. W piątek i w sobotę gościliśmy instruktora hip-hopu. Wielką przygodę z tańcem w te ferie zaliczyli uczestnicy naszych grup tanecznych przygotowując nowe, nastrojowe choreografie do programu poetyckiego "Anioły do mnie wysyłaj".

 

W drugim tygodniu ferii odbywały się zajęcia bębniarskie i teatralne. W środę uczestniczyliśmy w koncercie poetycko-tanecznym zorganizowanym wspólnie z Działdowską Kuźnią Słowa. Było to bardzo emocjonujące i wspaniałe doświadczenie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten projekt! Ponadto w piątki odbywały się zajęcia wokalne, a we wtorki i czwartki - Crav Maga.

 

Ferie już za nami, rozpoczynamy drugi etap systematycznej pracy w grupach i sekcjach. Przed nami nowe wyzwania!

 

Materiał: Miejski Dom Kultury